SON DAKİKA
[16:02] 17 Ağustos Depremi Mesajları Yayınladılar. -- [15:59] AK Parti 18.Yıl Dönümünü Kutluyor -- [17:21] "AKP.İl Başkanı Keskin Bayram Mesajı Yayınladı" -- [17:29] "Kurban Bayramımız Kutlu Olsun" -- [17:26] Sel zede Çocuklar Doyasıya Eğlendiler -- [17:14] "Denizli'de Deprem" -- [17:12] Dünya Şampiyonları Rektörü Ziyaret Etti -- [17:09] Su Arıtma Her Gün Temizleniyor -- [17:07] Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı -- [17:05] "Şampiyon Emre can Uslu" --
Siyaset
ÖZLÜ"Kalıcı Konutlara Sağlık Merkezi Müjdesi"

Özlü; Algı operasyonlarına aldanmayın 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü Kalıcı Konutlarda bulunan 6 mahalle ve Nalbantoğlu Mahallesinin mahalle başkanları ve sandık yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

ÖZLÜ
30.01.2019 - 12:02
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Özlü, toplantıda Kalıcı Konutlara sağlık merkezi yapılacağı müjdesini vererek “Yapılacağı yer belli, işlemleri tamamlandı, kısa süre içerisinde yapımına başlanacak  dedi. 
Düzce Belediyesi Erguvan Sosyal Tesislerinde Kalıcı Konutlarda bulunan 6 mahalle ve Nalbantoğlu Mahallesinin mahalle başkanları ve sandık yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü  istişare etti. Düzce’ye yapılan ve yapılacak  hizmetleri halka iyi bir şekilde anlatılması gerektiğini söyleyen Özlü “Sizler zaten her seçimde başarı ve destan yazıyorsunuz. Düzce’de 2002 yılından itibaren, bütün seçimlerde 1. olmuş tek partiyiz. Bu seçimde de İnşallah güzel bir sonuç alacağız. Yaptığımız anketlerde aldığımız sonuçlar olumlu. Ulaşamadığımız her insana ulaşalım  ve yaptıklarımızı anlatalım. AK Parti olarak hangi hizmetleri getirdiğimizi anlatalım. Bir de diyorlar ki, “15 yıl oldu, 
Düzce bölgedeki en az hizmet alan il”.  Bu da tamamen yalandır. Gidin Zonguldak’a, Bolu’ya, Sakarya’ya bakın. Bu arkadaşlar algı operasyonu yapıyorlar. Düzce’nin aldığı hizmetler, hiçbir ilin gerisinde değildir. Fazlası vardır, eksiği yoktur. Bunları tek tek anlatmamız gerekiyor. Yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatacağız. Bu seçimlerde çok güzel bir sonuç alacağız” dedi. Makamların geçici olduğunu söyleyen ve önemli olanın gönüllere girmek olduğunu belirten Özlü “Mahalle bazlı bir çalışma yürütüyoruz. Bu toplantıda mahallelerdeki durum  umuzu gözden geçirdik. 
Toplantıya katılanlar mahalle temsilcilerimizdi. Beraberinde sandık görevlilerimiz de toplantıya katıldılar. AK Parti’nin Kalıcı Konutlar’daki  oyunun yükselmesi için neler yapmamız gerektiğini istişare ettik.Gönüllere girmeye çalışıyoruz. AK Parti, Düzce’de gönül belediyeciliğinin uygulandığı pilot illerden biri olacak. 
Amacımız bu güne kadar ki yaptığımız çalışmaları aktarmak, bunda sonra yapacaklarımızı milletimizle paylaşmak. Bundan sonraki projelerimizi  de 20 Şubat  gibi açıklayacağız. Seçimlere 40 gün kalmış oluyor ve unutulmaması, akıllarda kalması için projelerimizi bu tarihte paylaşacağız” dedi. 
Özlü, ayrıca Kalıcı Konutlar  bölgesine sağlık merkezi yapılacağını ve işlemlerinin tamamlandığını yapımına da kısa süre içerisinde başlanacağını söyledi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti 18.Yıl Dönümünü Kutluyor

Facebook'da Bizi Takip Edin