SON DAKİKA
[16:18] Ramazan Akbulut'un Acı Günü -- [11:09] BAŞKAN ÖZLܒDEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI -- [22:16] Kapoğlu"Önümüzdeki Kurban Bayramında Kuçaklaşmak Temennimizdir" -- [22:14] Sağlık Çalışanları Ulaşımda Sıkıntı Yaşamayacak -- [22:11] Her Günümüzün Bayram Tadında Olsun. -- [22:09] Vali Dağlı'dan Emniyet ve Jandarma Ziyareti -- [16:37] Düzce Üniversitesi ve Formlife Firmasından, Bölge Çiftçilerine Müjde -- [16:34] Düzce Valisi Dağlı Yol Kontrol Noktasında -- [15:05] Başkan Kapoğlu'ndan 19 Mayıs ve Kadir Gecesi Mesajı -- [14:48] BAŞKAN ÖZLܒNÜN KADİR GECESİ MESAJI --
Gündem
TEK GÜNDEM BARIŞ PINARI HAREKÂTI

DÜZCE BELEDİYE MECLİSİ BARIŞ PINARI HAREKATINA DESTEK VERMEK İÇİN BUGÜN OLAĞANÜSTÜ TOPLANDI.

TEK GÜNDEM BARIŞ PINARI HAREKÂTI
17.10.2019 - 23:25
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Toplantıda Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü Türk Silahlı Kuvvetleri’ne destek veren bir basın  açıklaması  yaptı.
Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan operasyona bir destek de Düzce Belediye  Meclisi’nden geldi.
Bugün saat 18.00 da olağanüstü toplanan Düzce Belediye Meclisi’nde Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü yaptığı basın açıklamasında şunları ifade etti ; “Öncelikle bilinmelidir ki bu harekât bir tercih değil, zorunluluktur. Çünkü sınırımızın hemen yanı başında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunun ülkemiz için oluşturduğu tehdit ortadadır. Bir terör koridoru oluşturma hesaplarını bozan ve bekamızı güvence altına alan Barış Pınarı Harekatı, aynı zamanda tüm bölgeye huzur ve güvenlik vaat etmektedir” ifadelerini kullandı.  
Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı  Harekatı'na  destek amacıyla tek gündem maddesi ile olağan üstü toplanan Düzce Belediyesi meçlisine siyasi partilerin temsilcileri de destek için salonda yerlerini aldı.

Toplantının sonunda Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü ve İl Genel Meclis Üyeleri Türk Bayrakları ile toplu fotoğraf çektirerek sınır ötesinde ki Mehmetçik’lere selam gönderdi.


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

Düzce Valisi Dağlı Yol Kontrol Noktasında
Sağlık Çalışanları Ulaşımda Sıkıntı Yaşamayacak
Vali Dağlı'dan Emniyet ve Jandarma Ziyareti
Kapoğlu
Her Günümüzün Bayram Tadında Olsun.
 BAŞKAN ÖZLܒDEN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI
Ramazan Akbulut'un Acı Günü
25.05.2020 - 16:18
Ramazan Akbulut'un Acı Günü

Facebook'da Bizi Takip Edin