SON DAKİKA
[16:02] 17 Ağustos Depremi Mesajları Yayınladılar. -- [15:59] AK Parti 18.Yıl Dönümünü Kutluyor -- [17:21] "AKP.İl Başkanı Keskin Bayram Mesajı Yayınladı" -- [17:29] "Kurban Bayramımız Kutlu Olsun" -- [17:26] Sel zede Çocuklar Doyasıya Eğlendiler -- [17:14] "Denizli'de Deprem" -- [17:12] Dünya Şampiyonları Rektörü Ziyaret Etti -- [17:09] Su Arıtma Her Gün Temizleniyor -- [17:07] Belediye Meclis Toplantısı Yapıldı -- [17:05] "Şampiyon Emre can Uslu" --
Gündem
Düzce OSB’de Önemli Bir Panel

“Üretim ,İNOVASYON ve Finans “ Konuşuldu.

Düzce  OSB’de Önemli Bir Panel
23.01.2019 - 12:56
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Düzce 1. Organize Sanayi Bölgesi (DOSB) Yönetim Kurulu tarafından organize edilen “ Üretim, İnovasyon ve Finans” konulu panel dikkatle izlendi. Düzce 1. OSB’nin Sosyal Tesisi’nde ilk kez düzenlenen panele sanayiciler büyük ilgi gösterdi.

Düzce 1. OSB Yönetim Kurulu tarafından organize edilen “Üretim, İnovasyon, Finans” konulu panele katılım dikkat çekti. 1. OSB Sosyal Tesisleri’nde ilk kez gerçekleştirilen panelin açılış konuşmasını yapan DOSB Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu, dünya genelinde yakın zamanlarda yaşanan krizlerin, gelişmiş ülkelerden gelişmekte olan ülkelere fon akışlarını son iki yılda yavaşlatmaya başladığını hatırlatarak “Bu durum ülkemiz açısından bankacılık kesimini ve dolayısı ile de şirketlerimizi kaynak temini yönünden zorlamaktadır” dedi.

Düzce TSO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay ŞAHİN’de üniversite –sanayi işbirliğinin önemi üzerinde durarak ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiklerini belirterek “ Düzce TSO 24 saat hizmetinizdedir” dedi.

Moderatörlüğünü (TAKASBANK  eski  Genel Müdürü) mor Çiftlik Tarım ve Teknoloji  CEO’su Dr. Emin Çatana’nın yaptığı “Üretim, İnovasyon, Finans” konulu panele konuşmacı olarak Düzce Teknopark Genel Müdürü  Dr. Öğretim Üyesi Özkan Şahin, Şirket Ortağım Melek Yatırımcı Ağı Kurucusu ve Ağ Başkanı Mehmet Buldurgan, Albaraka-Türk Portföy Genel Müdür Yard. Avşar Radi Sungurlu katıldı.

Avşar Radi Sungurlu, “Faizsiz bono “ ve “Katılım Bankacılığı” konusunda detaylı bilgiler verd

Mehmet Buldurgan, Düzce Üniversitesi’ndeki “açık görüş” ün örnek alınacak ve takdir edilecek bir uygulama yöntemi olduğunu belirterek “Girişimcilik Ekosistemi” üzerine deneyimlerini konuklarla paylaştı.

Panel sonunda yapılan Düzce OSB Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada  bu sosyal tesisin bu tür etkinlikler için zaman zaman kullanılacağı ve her an sanayicilerin  hizmetinde olduğu vurgulandı


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

17 Ağustos Depremi Mesajları Yayınladılar.

Facebook'da Bizi Takip Edin