SON DAKİKA
[20:40] “Vatandaşlar Mağdur Olmasına İzin Vermeyiz” -- [16:48] Deplasman Galibiyetlerini Sürdürdü. -- [00:54] Enerji Bakanı Düzce’deydi -- [20:47] Hırsızların Hedefi Rögar Kapağı -- [18:01] Macera Turizm Fuarında Düzce’ye Yoğun İlgi. -- [12:16] Bağlantı Yolu Yama Çalışması Açıklaması -- [00:45] Öğrenmenin Yaşı Olmadığını Kanıtladı. -- [00:27] “AK PARTİ”YEREL SEÇİM ÖNCESİ TEŞKİLATLA BULUŞTU -- [21:51] ASM ve 112 İstasyonunun Yapımı Başladı. -- [21:50] Taekwondo Avrupa Kupası Şampiyonu.. --
Gündem
ATILAN ADIMLAR AMARİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİNİ RAHATSIZ ETMEKTEDİR.

Ak Parti İl Başkanı Hikmet Keskin doların, yükselmesi ve ekonomik operasyonlar hakkında basın açıklamasında bulundu.

ATILAN ADIMLAR AMARİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİNİ RAHATSIZ ETMEKTEDİR.
15.8.2018 - 13:54
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum

Hikmet keskin yazılı açıklamasında: 17 yıldır Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde AK Parti hükümetleri her alanda olduğu gibi ekonomik alanda da büyük adımlar atmıştır. Ülkemizin hem siyasi anlamda hem de ekonomik anlamda etkin politikalar yürütmesi dünya konjektöründe özellikle Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere birçok sömürgeci ülkeyi rahatsız etmektedir. Bir yere bağımlı kalmadan alternatifli dış politika anlayışı ve bu yönde atılan büyük adımlar Amerika Birleşik Devletleri’ni rahatsız etmektedir. Bugün Amerika Birleşik Devletleri eski Türkiye’deki mandacı anlayışını Türkiye’de uygulayamaması neticesinde Şirazesinden çıkmış bir şekilde ülkemize saldırmaya devam etmektedir. Bunu gezi olaylarında, 17/25 Aralık operasyonlarında, darbe girişimindeki tutumu ile zaten ortaya koymuştur.
Bu operasyonların tamamında devletimiz ve milletimiz her anlamda birlik beraberlik içinde olarak dimdik ayakta kalmayı başarmıştır.
Hikmet keskin açıklamasına: canını ortaya koyan bu millet dolara teslim olmaz. Şeklinde devam etti Hikmet keskin açıklamasında bu millet 15 Temmuz’da canını ortaya koyarak devletine, bayrağına, Cumhurun başkanına sahip çıkmışken ekonomik operasyonlarla bu millete diz çöktürebileceklerini zanneden bu devletler çok yakın bir zamanda başaramayacaklarını anlayacaklardır. Dünyanın da siyaset haricinde ekonomik gerçekleri olduğunu en yakın zamanda göreceklerdir Türkiye Cumhuriyeti devleti, devletinin ve milletinin menfaatleri doğrultusunda hareket edecek basirete de güce de sahiptir. Amerika Birleşik Devletleri 16 yıl boyunca AK Parti hükümetlerinin bu duruşunu birçok kez görmüştür. Türkiye Cumhuriyeti devleti bağımsız bir devlettir hiçbir devletin baskısı altında kalarak hareket etmez etmeyecektir. Bu yaşananlar bir ekonomik kriz değil, uluslar arası hukuku hiçe sayarak yapılan bir zorbalıktır. Dolayısı ile Türkiye cumhuriyeti, milletinin menfaatlerini sömürgeci zorba devletlere peşkeş çektirmeyecektir.
Ben buradan aziz milletime sesleniyorum ölümüne arkasında durduğunuz devletimize ve liderimize sahip çıkmaya devam edin geçmişte olduğu gibi bu kahpe oyunları da sonuçsuz kalacak ülkemiz güçlü yarınlara daha azimli bir şekilde yürüyecektir. Bu ülkeye hainlik eden değil rahip papa da olsa hukuk önünde hesap verecektir. İfadelerinde bulundu.’


Facebook Yorumları
OKUYUCU YORUMLARI
0 bekleyen yorum
0 onaylı yorum
  SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!


Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yapan siz olun!...

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Duzcehaberi.com sorumlu tutulamaz.

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Site Haritaları

EN ÇOK OKUNANLAR

Hırsızların  Hedefi Rögar Kapağı

Facebook'da Bizi Takip Edin